داستان بازی ASSASSINS CREED ROGUE

17 سپتامبر 2019

داستان زمان حال بازی درست یک سال بعد از بازی بلک فلگ اتفاق می افتد جایی که یک پژوهشگر معمولی در شرکت آبسترگو می خواهد در مورد یکی از اساسین ها بنام پاتریک شی کورمک تحقیق کند و وارد خاطرات او شود اما با پیشروی در جستجو ویروسی وارد دستگاه شده و ما یا همان پژوهشگر معمولی آبسترگو میبایست تا خاطرات پاتریک شی کورمک را بر گردانیم و آن را تحلیل کنیم.

با گذشت این ماجراها و با مستعمره شدن آمریکا، انشعابات انجمن برادری اساسین‌ها همه نابود شدند. در سال ۱۷۷۶ کورمک ماموریت داشت تا یک جعبه پیشرو را پیدا کند. جستجوهای شی، سرانجام او را به پاریس هدایت کرد، جایی که او قطعه مورد نظر خود را تحت محافظت یک اساسین فرانسوی به نام چارلز دوریان یافت. کورمک دوریان را کشت و مالک جعبه شد. چارلز در آخرین کلماتش پیش از مرگ ادعا کرد که انقلاب آمریکایی فعالیت تمپلارها را خنثی کرده است، و شی در جواب گفت که آن‌ها باید انقلاب خودشان (انقلاب فرانسه) را شروع کنند.

در زمان حال، بازیکن در حال تطبیق خاطرات کورمک بود. تحت دستور یوهانی اوتسو برگ، خاطرات روی شبکه اساسین آپلود شد تا افشا شود که چطور آکیلیز داونپورت در حال نابودی دنیا بوده است. نتیجه‌ی این اقدام خیلی سریع مشخص شد، اساسین‌ها وارد آشفتگی شدند و همان طور که در Assassin’s Creed: Unity مشاهده شد برای انتقام جویی سیستم‌های آبسترگو را هک کردند و تمام نمونه‌های این کمپانی نابود شدند و همچنین چندین سرور از کار افتادند. تحلیلگر با پی بردن به این موضوع که ملانی، وایولت و برگ اعضای فرقه تمپلار هستند، دو گزینه پیش روی او قرار گرفت: این که بمیرد، یا با پیوستن به فرقه تمپلار پاداش خود را دریافت کند. قبل از این که انتخابی صورت بگیرد صفحه سیاه می‌شود و داستان بازی Assassin’s Creed: Rogue تمام می‌شود.

 

داستان زمان حال بازی درست یک سال بعد از بازی بلک فلگ اتفاق می افتد جایی که یک پژوهشگر معمولی در شرکت آبسترگو می خواهد در مورد یکی از اساسین ها بنام پاتریک شی کورمک تحقیق کند و وارد خاطرات او شود اما با پیشروی در جستجو ویروسی وارد دستگاه شده و ما یا همان […]

READ MORE

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *