نقد و بررسی بازی METRO LAST LIGHT

19 سپتامبر 2019

بازی مترو که تقریبا از سری بازی های جوان دنیای بازی های کامپیوتری نام برده شده اند کار خود از سال 2010 آغاز کرده و تا به حال 4 نسخه از بازی های مترو را منتشر کرده اند، نسل هفتم اولین نسلی از بازی های کامپیوتری بود که میزبان بازی مترو محسوب می شد و پس از مدت چند سال این بازی تبدیل به یک فرانچایز محبوب شد و اگر شما در بحث بازی در مورد کسی از بازی های مترو صحبت کنید قطعا طرف مقابل این بازی را تحسین می کند.

اولین نقدی که از بازی معلوم می شود، هوش مصنوعی بازی است که به مرور زمان این بازی این نقطه ضعف خود را اصلاح کرد، تنها نکته ای که می شود از بازی به عنوان یک نقطه ضعف و یک نقطه قوت حساب برد داستان گمراه کننده بازی است که بسیار طولانی و جذاب است، کافی است یک نسخه از این بازی جایی بگذارید تا از خیلی چیزا ندا نسته بگذرید و بازی کمی گیج کننده تمام کنید به عنوان مثال اگر گیمری داستان بازی کم و بیش بداند پپس اتمام بازی می گوید چی که بازی تمام شد.

می رسیم به بخش بررسی سه نکته در بازی : گرافیک، گیم پلی، داستان. گرافیک بازی از اولین نسخه تا چهارمین نسخه در حد فوق العاده ای طراحی شده است و نمی شود از این نکته نقطه ضعفی یافت.

داستان بازی همان طور گفتم کاملا سنگین است ولی خوش بختانه در سطح این بازی قابل قبول است و چنین تیم سازنده قطعا می توانند از داستان این بازی نسخه های متفاوتی طراحی کنند و بازند.

گیم پلی بازی آنچنان تعریفی نیست ولی تحسین آمیز است که در طی این چند سال گیم پلی این بازی پیشرفت بسزایی داشت و نمی توان آن را نقطه ضعف دانست.

کلام آخر این است که بروی هوش مصنوعی بازی خیلی حساب باز نکنید زیرا در بعضی از نقاط بازی این ضعف دیده شده اما در کل بازی خیلی زیبا و بی نظیری است که در قالب داستانی پر از نا امیدی ساخته شده است.

 

بازی مترو که تقریبا از سری بازی های جوان دنیای بازی های کامپیوتری نام برده شده اند کار خود از سال 2010 آغاز کرده و تا به حال 4 نسخه از بازی های مترو را منتشر کرده اند، نسل هفتم اولین نسلی از بازی های کامپیوتری بود که میزبان بازی مترو محسوب می شد و […]

READ MORE

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *