نقد و بررسی بازی ترسناک OUTLAST 2

26 سپتامبر 2019

با سلام، به نقد و بررسی بازی اوتلست خوش آمدید، همیشه ژانر ترسناک چه در فیلم های سینمایی و چه در بازی های کامپیوتری، از جمله برترین بازی ها و جذاب ترین سبک ها بوده است که هر سال با گذشت زمان قوی تر می شود و به گونه ای ترس و وحشت را به دل کاربر می اندازد.

 

سال 2013 عنوانی با نام outlast معرفی و سپس منتشر گردید، پلتفرم های میزبان این بازی کنسول های نسل هفتمی بودند از جمله پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 و همینطور کامپیوتر های شخصی می توانستند این بازی را اجرا کنند.

خوشبختانه این بازی جوان مورد استقبال بازیکنان قرار گرفت و همین امر باعث شد تا تیم سازنده به دنبال ساخت نسخه بعدی از این بازی باشند تا اینکه سال 2017 نسخه outlast 2 منتشر گردید، به لطف موتور بازی سازی outlast 2 که آنریل انجین 3 بود تقریبا سیستم ضعیفی می خواست تا آنرا بتوانید بروی رایانه های شخصی اجرا کرد پس این مورد را اولین نقطه قوت این بازی میدانیم.

داستانی زیبا در قالب گرافیکی هنری و یک گیمپلی دلهره آور، همه ی همه از نقاط قوت بازی outlast 2 میباشند، از اول بازی تا پایان بازی شما همراه با ترس و وحشت خواهید بود، همان فرمول قدیمی در دنیای ترکیب بندی بازی های کامپیوتری که خوشبختانه مجددا موفق جلوه داد.

 

از نقاط ضعف این بازی میتوان یکی به شخصیت پردازی بازی پرداخت که هر چند کاراکتر ها در جای خود بودند و در ظاهر هیچ نقصی نداشتند، اما اگر بخواهیم به این موضوع پی ببریم ملاحظه می کنید که شخصیت ها هنوز کامل جای نگرفته اند.

دومین نقطه ضعف این بازی نژاد پرستی میباشد که برای بعضی عقاید و دین ها بسیار نا خوشایند است، کاملا واضح است که در این بازی به دین مسیح توهین شده است اما، با استفاده از فرمول ساده بازی پنهان شده است.

 

با سلام، به نقد و بررسی بازی اوتلست خوش آمدید، همیشه ژانر ترسناک چه در فیلم های سینمایی و چه در بازی های کامپیوتری، از جمله برترین بازی ها و جذاب ترین سبک ها بوده است که هر سال با گذشت زمان قوی تر می شود و به گونه ای ترس و وحشت را به […]

READ MORE

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *