رقابت بین fifa 20 و pes 2020

10 اکتبر 2019

امروزه رقابت بین دو بازی fifa و pes بسیار داغ تر از همیشه شده است، سال 2020 سالی است که بازی های pes و fifa بهتر همیشه عمل میکنند حال بیایید این دو را با هم مقایسه کنیم تا برنده این مقایسه مشخص شود.

از آن طرف دنیا شرکت ژاپنی کونامی به دنبال رفع نقاط ضعف اش هست و از آن طرف دنیا شرکت آمریکایی الکترونیک آرتز با استفاده از خلاقیت های بزرگ به دنبال حرفه تر شدن است.

اگر بخواهیم در کشور های مختلف رای گیری ها را شروع کنیم خب عده ای بازی pes  و بعضی ها fifa را انتخاب می کنند اما از بررسی دقیق تر این طور نیست.

شما با دوستانتان بدون هیچ سرگرمی میباشید و دلتان برای یک بازی چند نفره لک زده است، پس  چرا منتظر هستید بازی pes 2020 را به شما معرفی می کنم یک شاهکار البته در حوزه بازی های چند نفره که شما و دوستانتان را تا مدت زمان زیادی سرگرم خواهد کرد، این امر باعث شد تا شرکت کونامی این بازی را پر و بال دهد تا اینکه محبوب تر دیده شود اما همان طور که میدانید شرکت بزرگ الکترونیک آرتز در زمینه بازی fifa کاملا حرفه ای بوده است و کار را برای بازی pes سخت تر کرده است، فیفا با گذشته هر سال پیشرفت خود را نمایش داده است که البته فاصله رقابت این دو بازی روز به روز نسخه به نسخه سال به سال کمتر شده و بازی pes دارد به تکاملی که میخواهد می رسد.

از جمله تغیراتی که بازی pes امسال داشته تغیر نام بازی به ای فوتبال بوده که مربوط به ورزش الکترونیک میباشد، پس معلوم است بازی pes بیشتر سعی کرده تا در زمینه ورزش الکترونیک عملکرد مثب بگذارد در کنار گرافیک و گیمپلی بهتر، اما گوشه دیگر ماجرا به بازی فیفا بر میگردد جایی که شما در این بازی شاهد فوتبال خیابانی یا همان ولتا هستید که تا گذشته به صورت مستقل منتشر میشد اینبار در قالب بازی فیفا ظاهر شده است، از لحاظ کیفیت دو بازی در یک سطح هستند و غیر قابل مقایسه میباشند اما از لحاظ گیمپلی با ز هم pes کمی کم کاری داشته است به طوری شما در بازی pes می توانید پشت محوطه جریمه شوت زده و توپ به راحتی وارد دروازه شود اما این نقطه ضعف محسوب نمی شود حداقل برای طرفداران بازی pes، در بازی فیفا 20 شما شاهد گیمپلی پیشرفته هستید به طور مثال شما اینبار در قسمت ضربه ایستگاهی شما سخت تر می توانید به گل برسید و همینطور سرعت گیمپلی کم تر شده است که گونه ای هم بد است و هم خوب.

فرقی نمی کند شما pes باز هستید یا  fifa باز مهم این است که شما قصد دارید چگونه بازی کنید، آیا شما به بازی چند نفره علاقه مند هستید یا بیشتر ترجیح میدهید یک فوتبال واقعی را تجربه دهید.

 

امروزه رقابت بین دو بازی fifa و pes بسیار داغ تر از همیشه شده است، سال 2020 سالی است که بازی های pes و fifa بهتر همیشه عمل میکنند حال بیایید این دو را با هم مقایسه کنیم تا برنده این مقایسه مشخص شود. از آن طرف دنیا شرکت ژاپنی کونامی به دنبال رفع نقاط […]

READ MORE

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *